Конкурси

"Кращий перевізник року Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України”

Почесне звання «Кращий перевізник року АсМАП України» започатковане Радою АсМАП України і має на меті поширення позитивного іміджу Асоціації, морального та матеріального заохочення її учасників за вагомий внесок у розвиток Асоціації та міжнародних автомобільних перевезень в Україні.

Відзнака МСАТ для керівників АТП

Відзнака МСАТ для керівників вищої ланки автотранспортних підприємств Положення Методика Анкета Список нагороджених у 2001-2013 рр. Нагороджену 2014 році Нагороджені у 2015 році Нагороджені у 2016 році Нагороджені у 2017 році  

“За роботу без аварій та Всеукраїнський конкурс професійної майстерності водіїв”

Шановні перевізники! Враховуючи набутий досвід проведення конкурсів “Професійної майстерності водіїв” та “За роботу без аварій”, з метою раціонального використання коштів, Рада АсМАП України 29.11.07 прийняла рішення щодо проведення “Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності водіїв” у два етапи: перший рік – регіональні змагання, другий рік – фінал конкурсу, при цьому скасувала проведення щорічного конкурсу “За роботу без аварій” у зв’язку з втратою його необхідності (дублювання вимог до учасників та змагань конкурсів). Також Конференція Учасників АсМАП України затвердила Положення про “Всеукраїнський конкурс професійної майстерності водіїв” у новій редакції.   Затверджено Рішенням Конференції Учасників АсМАП України від 03.04.2008р.   Положення про «Всеукраїнський конкурс професійної майстерності водіїв»