Не показувати більше
Леонід КостюченкоШановні учасники Асоціації, колеги!

АсМАП України створила новий інформаційний портал для якісного та оперативного забезпечення міжнародних автомобільних перевізників інформацією що стосується діяльності сфери міжнародних перевезень.
Сподіваюся, що новий сайт АсМАП України стане надійним помічником кожного учасника Асоціації, надасть відповіді на більшість питань, озброїть вас новими знаннями та інформацією!
Пропозиції та зауваження учасників Асоціації щодо роботи нового сайту будуть обов’язково враховані!
Стара версія сайту та вся інформація, що була розміщена там, доступна за цим посиланням!
Бажаю вам успіхів у бізнесі та плодотворної роботи з порталом!
З повагою,
Голова Ради, Президент Асоціації Міжнародних Автомобільних перевізників України
Леонід Костюченко

Конкурси

"Кращий перевізник року Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України”

Почесне звання «Кращий перевізник року АсМАП України» започатковане Радою АсМАП України і має на меті поширення позитивного іміджу Асоціації, морального та матеріального заохочення її учасників за вагомий внесок у розвиток Асоціації та міжнародних автомобільних перевезень в Україні.

Відзнака МСАТ для керівників АТП

Відзнака МСАТ для керівників вищої ланки автотранспортних підприємств Положення Методика Анкета Список нагороджених у 2001-2013 рр. Нагороджену 2014 році Нагороджені у 2015 році Нагороджені у 2016 році Нагороджені у 2017 році  

“За роботу без аварій та Всеукраїнський конкурс професійної майстерності водіїв”

Шановні перевізники! Враховуючи набутий досвід проведення конкурсів “Професійної майстерності водіїв” та “За роботу без аварій”, з метою раціонального використання коштів, Рада АсМАП України 29.11.07 прийняла рішення щодо проведення “Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності водіїв” у два етапи: перший рік – регіональні змагання, другий рік – фінал конкурсу, при цьому скасувала проведення щорічного конкурсу “За роботу без аварій” у зв’язку з втратою його необхідності (дублювання вимог до учасників та змагань конкурсів). Також Конференція Учасників АсМАП України затвердила Положення про “Всеукраїнський конкурс професійної майстерності водіїв” у новій редакції.   Затверджено Рішенням Конференції Учасників АсМАП України від 03.04.2008р.   Положення про «Всеукраїнський конкурс професійної майстерності водіїв»