ТОВ «КАМАЗ-Транс-Сервіс» (м. Рівне)

 • ТОВ «КАМАЗ-Транс-Серві
 • ТОВ «КАМАЗ-Транс-Серві
 • ТОВ «КАМАЗ-Транс-Серві
 • ТОВ «КАМАЗ-Транс-Серві
 • ТОВ «КАМАЗ-Транс-Серві
 • ТОВ «КАМАЗ-Транс-Серві
 • ТОВ «КАМАЗ-Транс-Серві
 • ТОВ «КАМАЗ-Транс-Серві
 • ТОВ «КАМАЗ-Транс-Серві
 • ТОВ «КАМАЗ-Транс-Серві
 • ТОВ «КАМАЗ-Транс-Серві
Рік заснування: 
1992
Адреса та телефон: 
м. Рівне, вул. Київська, 64-а; 8 (0362) 223-3-75, 625-6-50
Адреса електронної пошти: 
admin@kts.rivne.com
Реєстраційний номер в АсМАП: 
10016
Керівник підприємства: 
ЧАЛИЙ Сергій Ігоревич
Основний вид діяльності: 
міжнародні перевезення
Кількість автомобілів: 
140, усі екологічного стандарту Євро-3, Євро-4 та Євро-5
Суміжні види діяльності: 
сервісний центр «Renault»; магазин автозапчастин; наварювання шин; експедиторська діяльність

Сергій ЧАЛИЙРозповідає виконавчий директор ТОВ «КАМАЗ-Транс-Сервіс» Сергій ЧАЛИЙ:

«Останнім часом ті явища, які викликані кризовими моментами, змусили нас дивитися й у бік інших країн. Італія, для нас залишається пріоритетним напрямком, але, з урахуванням ціни фрахтів, переключилися й на Центральну Європу. Також нам дуже цікаво працювати в напрямку Казахстану, але дуже мала кількість дозволів, котрі виділяє для України ця держава, поки не дає підстав для того, щоб мати тут велику кількість фрахтів».

 

 

Підприємство «КАМАЗ-Транс-Сервіс», що працює в місті Рівному, було засноване в 1992 році. З перших днів своєї діяльності фірма спеціалізується на міжнародних перевезеннях. Розпочинали свою діяльність із трьох автомобілів КаМАЗ. Звідси – й назва підприємства.

У 1994 році придбали перші десять автомобілів «Renault». Відтоді автомобілі від цього виробника користуються на підприємстві найбільшою популярністю. Нині їх також найбільше серед рухомого складу підприємства.

Географія перевезень, що їх здійснює компанія «КаМАЗ-Транс-Сервіс» – дуже широка. Фактично, немає такої держави у Євросоюзі, де б не проїздили авто цього підприємства. Однак, найбільш пріоритетним напрямком тут традиційно вважається Італія – саме в цій державі «КАМАЗ-Транс-Сервіс» має найбільше партнерів по бізнесу. На сьогодні також розширюють контакти з державами Центральної Європи. Намагаються активніше освоювати східний напрямок, передусім, Казахстан.

З 1997 року на підприємстві діє сервісний центр «Рено». До речі, саме він був першим таким центром в Україні. Усі технічні працівники сервісу пройшли відповідне навчання, зокрема, й у Франції.

Є на фірмі ще й спеціалізований магазин автозапчастин. Ним користуються як рівненські перевізники, так і їхні колеги з усіх куточків України. Адже місто Рівне – транзитне. Через нього проходять автошляхи до багатьох держав Європейського континенту.

Також на «КАМАЗ-Транс-Сервісі» надають послуги із наварювання шин. Ця процедура здійснюється за технологією італійської фірми «Марангоні». Саме італійці постійно надають рівненським підприємцям необхідні комплектуючі. Вони ж встановили тут власне обладнання, на якому нині надаються відповідні послуги.

На сьогодні на підприємстві загалом працює 480 фахівців різного профілю.